HAKKIMIZDA

Firmamız 1974' te sektöre soğuk demir doğrama işiyle başlamış olup, sektörün getirdiği yenilikleri takiben 2001 de 200m2 ile başladığımız kapalı alan atölyemizi, 2007 de 500m2, 2014 te 1,500 m2 ve 2016 da kapalı alanda kapasitemizi ihtiyaçlar doğrultusun da biraz daha artıtırarak 2,000 m2 ile Kısıkköy estim fabrikamızda hizmet vermekteyiz. İşin de uzman ekibimiz ,ustalarımız , makine ve ekipmanlarmız ile Egepen PVC Doğrama , Alüminyum Doğrama, Cephe giydirme, Ferforje, Çatı Çelik konsarsiyum, Otomatik panjur , Mobilya imalatı yapmakta ve inşaat sektörüne hizmet vermeye devam etmekteyiz.

 

Yeniliğe ve değişime açık uzman kadromuz ile Buca , Koşuyıolu Caddesin de ki ofisimiz de, müşterilerimize hizmet vermekteyiz. 2015 yılın dan itibaren bünyemiz de cephe tasarım hizmeti vermekte ve bu doğrultuda müşteri memnuniyeti ile çalışmaktayız.

 

'Bülbül Yapı' olarak inşaat sektöründe de müşteri ile buluşan Bülbül Metal ailesi.Müşterilerine en iyisini vaat ederken, sektördede yön çizmeyi hedefliyor.

 

Bülbül Metal ailesi olarak ,1974’den bugüne aralıksız, sizelere daha kaliteli hizmet verebilmek adına kendimizi geliştirerek yolumuza devam ediyoruz.

 

BÜLBÜL METAL Kaliteye Atılan İmza...

 

                                                        OSMAN BÜLBÜL

                                                        Şirket Kurucu Ortağı